Home PageTenuitvoerlegging Engels vonnis in Nederland na Brexit

Tenuitvoerlegging Engels vonnis in Nederland na Brexit

Hulp nodig bij het uitvoeren van een Engels vonnis?

Vul uw gegevens in en we nemen direct contact met u op.

    Bent u een particulier of een onderneming?

    Door dit formulier in te vullen gaat u akkoord met de privacyvoorwaarden.

    Incassobureau inschakelen

    Over de auteur

    Joost sidebar - invorderingsbedrijf

    Joost Konings

    Mede-oprichter & CEO van Invorderingsbedrijf.

    Joost Konings richtte Invorderingsbedrijf in 2011 op samen met Laurens Lemmens en heeft ruim twintig jaar ervaring in kredietmanagement, internationaal incasso en financieel recht. Samen met zijn team begeleidt hij ondernemers bij grensoverschrijdende incasso en de tenuitvoerlegging van buitenlandse vonnissen in Nederland.

      Door dit formulier in te vullen gaat u akkoord met de privacyvoorwaarden.

      Neem telefonisch of per mail contact op

      B mediate housing
      B Mediate Housing
      Als zeer goed beschouwd. Na het indienen van mijn vordering is de zaak snel opgepikt. Dat resulteerde ook in een snelle betaling. Ik ben erg tevreden over hoe mijn zaak is behandeld en kom de volgende keer zeker terug.
      Wester-beton bv
      Wester-Beton BV
      Erg prettige samenwerking gehad. Joost & Wesley hebben mij goed geholpen met mijn zaak en mij gedurende het gehele proces ondersteund. Goede communicatie. Goed resultaat, een aanrader!

      Onze incassojuristen & adviseurs

      Waarom 40.000 klanten u voor gingen